Aktualności

Jesteśmy na wczasach..

…W TYCH GÓRALSKICH LASACH OPALAMY SIĘ… czyli spektakl na scenie letniej w Gdyni, wyjazdowa atrakcja kościerskich morsów Forrest Gump, widziana oczami suchej foczki :)
Już miesiąc wcześniej nasza Kasia kochana zorganizowała dla morsów kolejną atrakcję tym razem w postaci przedstawienia na letniej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni. Najpierw jednak piknik na plaży, zebrała się dość spora grupa ludzi, rozłożyliśmy się na kocykach, każdy przywiózł coś pysznego do jedzonka i do popicia oczywiście. Aparat fotograficzny w towarzystwie Leszka i Sławki mieli lekkie opóźnienie, którego powodem był pobyt na pokazach lotniczych odbywających się w tym samym czasie na redłowskim niebie. No i w końcu znowu sobie razem posiedzieliśmy, pogadaliśmy, pośmialiśmy się jak zawsze. Niektórzy nawet poszli grać w siatkówkę, ale dość szybko zrezygnowali – zmęczenie materiału. Dzieciaki biegały po plaży, wszyscy jedli, pili i ani się nie spostrzegliśmy jak trzeba było ruszać zajmować miejsca na widowni.
Wojciech Młynarski JESTEŚMY NA WCZASACH – akcja dzieje się na wczasach, są wakacje, plażowy entourage i wśród wczasowiczów główny bohater – tzw. polski everyman szukający miłości, przyjaźni, sensu …wszystko cudnie okraszone świetnymi tekstami mistrza Młynarskiego, które rzeczywiście są ponadczasowe.. Prawie półtorej godziny dobrej zabawy przy super muzyce i co najważniejsze, w doborowym towarzystwie.
Wstawaliśmy z miejsc już po zmroku – połowa sierpnia, dni coraz krótsze. Niestety Radek z rodziną i kilku innych od razu się pożegnali, ale cała reszta udała się na spacer na molo w Orłowie wieczorową porą. Chcieliśmy zakończyć miłe spotkanie romantycznie w McDonaldzie – ale pogubiliśmy się sobie gdzieś między Starą Oliwą a Osową ..
Wszyscy razem i każdy z osobna dziękujemy naszej Kasi za zorganizowanie tak miłego wieczoru, fajne oderwanie od rzeczywistości..

Hania