ROZPOCZĘCIE SEZONU 2019/20

SEZON OTWARTY

Z przytupem w pierwszą niedzielę października rozpoczęliśmy nowy sezon chłodzących kąpieli, co mogliście zobaczyć na prześlicznych zdjęciach Leszka czy w relacjach różnych portali internetowych. Wczoraj, w niedzielę wyborczą, spotkaliśmy się nad naszym jeziorkiem po raz trzeci tego sezonu. Mimo pełni jesieni przywitała nas iście wiosenno-letnia aura, która przywiodła do Dobrogoszcza wielu pomarańczowych ludków smile.

Krótka rozgrzeweczka i chlup do wody, gdzie wszyscy chórem odśpiewali STO LAT naszemu morsowi Mirkowi z okazji jego kolejnych osiemnastych.. potem pogadaliśmy jeszcze chwilkę przy herbatce i ciasteczku.. i do domku..

Jak już pewnie wiecie, pozostajemy przy rozpoczętej rok temu tradycji, i również w tym sezonie widujemy się nad jeziorem zarówno w niedzielne popołudnia (godz. 13.00) jak i w czwartkowe wieczory (godz. 20.00). Zawsze z radością i uśmiechem witamy nowe twarze, których i w tym roku nie brakuje. Jak już wam się spodoba i załapiecie tzw. bakcyla zapraszamy do odczytania wszystkich potrzebnych informacji statutowych, obejrzenia zdjęć i różnych innych.. Jeżeli ktoś zdecyduje się do nas dołączyć na stałe prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej i przekazanie jej do Sławki. Składka członkowska (na 1 sezon) to: 50 zł osoby pełnoletnie, 20 zł - gimnazjaliści, studenci i emeryci, 1 zł - dzieci do lat 13. Składka płatna na konto klubowe.

Jeżeli macie jakieś pytania, zawsze można podejść do któregoś z nas. Do Sławki lub do mnie podchodzimy w sprawach administracyjnych dotyczących klubu. Do Sławki, Radka lub Kasi kierujemy pytania związane z szeroko pojętym morsowaniem.

Już teraz wiemy, że ten sezon będzie obfitował w różnego rodzaju imprezy i wydarzenia.. Pod koniec listopada jedziemy do naszych zaprzyjaźnionych morsów z Pniew, w lutym kolejny weekendowy wypad do Mielna.. Jak zawsze wyzwaniem organizacyjnym dla nas będzie kolejna IX już edycja Biegu Morsa (23-02-2020) oraz po raz drugi organizowana przy naszej pomocy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

O wszystkich wydarzeniach będę informowała na bieżąco tutaj, na FB oraz na massengerowej grupie morsowej.

Do zobaczenia.

Hania